Informácie o zápise na školský rok 2020/2021

Materská škola,  Kollárova 23,   903 01 Senec
ZÁPIS DETÍ DO MATERSKEJ ŠKOLY NA ŠKOLSKÝ ROK 2020 / 2021

Žiadosti o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie na školský rok 2020/2021 sa budú podávať od 11. mája 2020 do 31. mája 2020 s tým, že podávanie žiadostí o prijatie dieťaťa sa bude organizovať bez osobnej prítomnosti detí.

PRI PODÁVANÍ ŽIADOSTÍ  SA ODPORÚČA  KOMUNIKÁCIA ELEKTRONICKOU FORMOU

1. Podávanie žiadosti elektronickou formou:

Zákonní zástupcovia si môžu od 11. mája 2020 do 31. mája 2020 stiahnuť elektronické žiadosti na webovom sídle školy a mesta Senec.

1. Osobné podávanie žiadosti

V nevyhnutných prípadoch, ak zákonný zástupca nebude môcť vyplniť elektronickú žiadosť, môže si ju v papierovej podobe vyzdvihnúť a vyplnenú žiadosť odovzdať v budove materskej školy.

V termíne 12.05 a 13. 05. 2020 čase od 14.00hod. do 17.00hod. bude umožnené zákonným zástupcom aj osobné podávanie žiadostí o prijatie dieťaťa, ktoré sa bude konať bez osobnej prítomnosti detí v priestoroch školského dvora materskej školy, s dôrazom na dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení.

Odporúčania:

Pri osobnej návšteve je dôležité dodržiavať nariadenia hlavného hygienika SR pre zamedzenie šírenia ochorenia COVID19.

zákonní zástupcovia sú  povinní prísť  na zápis s ochranným rúškom a bez účasti dieťaťa,

- je potrebné zabrániť zhlukovaniu viacerých osôb na jednom mieste v rovnakom čase a dodržiavať primeraný vzájomný odstup minimálne dva metre,

Odporúča sa zákonným zástupcom, aby použili okrem rúška aj rukavice a doniesli si so sebou vlastné pero.

Vyjadrenie lekára o zdravotnom stave dieťaťa sa nebude v tomto čase vyžadovať. Rodičia

priložia potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa dodatočne.

Mgr. Eva Jonášová

riaditeľka MŠ